Susitikimas su jaunaisiais Latvijos ūkininkais

Susitikimas su jaunaisiais Latvijos ūkininkais

Standartinė Raimundas » Tre Spa 21, 2009 2:03 am

Spalio 16 d.

Susitikimas su jaunaisiais Latvijos ūkininkais

Šiaulių rajono ūkininkus panoro aplankyti Latvijos jaunųjų ūkininkų sąjungos nariai. Atvyko gausi 23 ūkininkų ar besiruošiančių ūkininkauti žingeidi delegacija. Jų tikslas buvo pamatyti ir išgirsti tai, kas galėtų būti pritaikoma jų ūkiuose, pasisemti naujų idėjų.

Iš anksto aptarus kas juos domintų, buvo sudaryta galimybė apsilankyti Rito Kvietkaus, Petro Barysto, Lino Šateikos, Virginijaus Plakio, Rasos Astrauskienės ūkiuose kooperatyve "Raupaičiai" ir UAB "Litsoft". Latviams buvo ką parodyti. Braškių ir aviečių auginimo technologijos, vytelių pynimo verslas, mėsinė galvijininkystė, ES patentuoti lengvai perkeliami, cirko areną primenantys statiniai galvijų laikymui, duonos gaminių gamyba ir realizavimas, daržovių auginimas ir paruošimas pardavimui, pieninė galvijininkystė, aliejaus iš rapsų spaudimas, naujos ir naudotos žemės ūkio technikos pardavimas, nuoma ir servisas. Nors latviai atvyko dar su tamsa, bet kad pamatyti tai kas buvo suplanuota, buvo sunku suspėti iki sutemos.

O sutemus susirinko daugiau rajono žemdirbiškos visuomenės padiskutuoti apie nūdienos problemas ir perspektyvas. Nors buvo vėlyvas metas, o kai kuriems iš Latvijos delegacijos reikėjo gyžti į savo ūkius net prie Estijos pasienio, skirtis buvo sunku, nes vis radosi naujų diskusijų temų. Tad neišvengiamai teks rasti laiko dar susitikti, gal būt šį kartą Latvijoje.

Foto galeriją, kurią paruošė latvijos delegacija, galėsite pamatyti paspaudę šią nuorodą. http://www.jzk.lv/galerija2/index1.php?id_gallery=79
Raimundas
 
Pranešimai: 356
Nuotraukos: 323
Užsiregistravo: Tre Bir 24, 2009 6:54 pm

Grįžti į ŠKŪS Naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias