Apie vartotojų teises ir informacijos prieinamumą forume

Informacija, kurią turi žinoti kiekvienas forumo vartotojas.

Apie vartotojų teises ir informacijos prieinamumą forume

Standartinė Administracija » Šeš Lie 25, 2009 1:22 pm

Sveiki ŠKŪS forumo lankytojai,

Norėčiau Jus supažindinti su galimybėmis diskutuoti šiame forume.
Norėčiau pabrėžti, kad didžioji dalis informacijos forume yra prieinama tik Sąjungos nariams. Jei dar nepriklausote Šiaulių krašto ūkininkų sąjungai, dalis pranešimų bus matomi su perspėjimu dėl informacijos neprieinamumo. Tai ne klaida! Saugodami savo narių interesus, tokiu būdu siekiame užtikrinti, kad forumo diskusijose neatsirastų nekompetetingos, nepagrįstos ar nepageidaujamos informacijos iš negeranoriškai nusiteikusių vartotojų.

ŠKŪS forumas veikia pagal vartotojų teisių sistemą, kuri suteikia galimybę skirtingoms vartotojų grupėms naudotis skirtingomis forumo skiltimis. Deja, jei šiame forume esate tik svečias, forumo diskusijose dalyvauti negalėsite, dalis temų bus prieinamos tik perskaityti arba nepasiekiamos.
Jei užsiregistravote, be administracijos sutikimo vis dar naudositės svečiui suteikiamomis teisėmis. Administratoriai reguliariai lankosi forume, todėl tikėtina, kad Jums priklausančios teisės Jus pasieks dar registracijos dieną, tačiau, jei administracija nesusisieks su Jumis per pirmąsias 2 dienas, prašome parašyti mums laišką adresu skus@skus.lt, kad būtų išvengta nemalonių nesusipratimų.

Taip pat, jei turite klausimų, kurie nebus aptarti šioje temoje (dėl Jums jau suteiktų teisių, galimybių jomis naudotis ir t.t.), prašome rašyti Asmeninę žinutę Administracijai, (paspaudus ant ikonos su raidėmis PM dešinėje pusėje po vartotojo vardu arba pasinaudojus "vartotojo valdymo pultu"), į visus Jūsų klausimus bus atsakyta.

Norėčiau priminti, kad forume dėl bendros tvarkos netoleruojami necenzūriniai žodžiai, forumo dalyvių tarpusavio įžeidinėjimas, diskusijos, neatitinkančios temos arba beprasmės (tokie pranešimai bus ištrinami, tema perkeliama į kitą skiltį arba užrakinama), reklaminės žinutės ne reklamai skirtose skiltyse.

Jūsų patogumui, forume yra įdiegta funkcija "Edit" (keisti), todėl vietoje kelių pranešimų iš eilės naudokitės „Edit“ mygtuku, nepiktnaudžiaukite citavimo galimybe.


Prašome neplatinti Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančios informacijos, neplatinti informacijos šmeižiančios, įžeidžiančios žmogų, žeminančios jo garbę ir orumą, neplatinti informacijos, kuri pažeidžia bet kurio asmens teisę į privatumą.

Pranešimai turi būti rašomi nepiktnaudžiaujant skyrybos ženklais, šypsenomis, šrifto spalva ir formatavimo priemonėmis. Turinys turi būti pateiktas taip, kad būtų lengva suprasti, ką žinutės autorius norėjo tuo pranešimu pasakyti. Pageidautinas bent minimalus gramatinių taisyklių laikymasis. Taip pat nerašyti tik didžiosiomis raidėmis ar visą tekstą perdėtai paryškinus. Rekomenduojame nekurti temų pavadinimų vien didžiosiomis raidėmis arba su daugybe šauktukų, klaustukų ir pan.

Prieš kurdami temą, įsitikinkite, kad kuriate tinkamoje skiltyje (temos apie orą nepageidaujamos skiltyje apie įstatymus ir pan.)

Dėdami į forumą paveikslėlius, atkreipkite dėmesį į jų dydį. Jei paveikslėlio plotis viršija 500 pikselių, paveikslėlį dėkite „miniatiūromis“ (paveikslėlių talpyklos dažniausiai jau turi šią funkciją ir kodą su miniatiūra sugeneruoja automatiškai, jei nesinaudojate paveikslėlių talpyklomis, informaciją galime tinkamai sutvarkyti pasinaudodami tinklapio suteikiamomis galimybėmis. Susisiekite su administracija (skus@skus.lt), mielai Jums padėsime sutvarkyti norimus paveikslėlius, nuotraukas ar informaciją).

Nesiuntinėkite reklaminio, įžeidžiančio ar visiškai beprasmio turinio asmeninių pranešimų kitiems diskusijų dalyviams. Gavę tokius pranešimus vartotojai turi teisę kreiptis į diskusijų administratosius, kad būtų sudrausmintas piktavalis.

Ačiū, kad buvote kantrūs ir susipažinote su naudojimosi ŠKŪS forumu taisyklėmis. Tikimės malanaus bendravimo :)
Vartotojo avataras
Administracija
Aš Jus visur matau!
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Šeš Lie 25, 2009 1:02 pm

Grįžti į Būtina perskaityti!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron